Tema ile Denizyolu Taşıma Hizmetleri

Denizyolu taşımacılığı hizmetlerinde Tema Taşımacılık olarak bugüne kadar geliştirmiş olduğumuz güçlü ve yenilikçi acenta ağı ile birlikte siz değerli müşterilerimize çok başarılı ve sistemli bir uluslararası denizyolu taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Bu kapsamda uluslararası denizyolu taşımacılığı hizmetlerini kapıdan kapıya, bir limandan diğer bir hedef limana ay da tek muhatap prensipleri şeklinde kusursuz bir operasyon ile gerçekleştirmekteyiz. İthalat ve İhracat yüklerinizde, deniz aşırı taşımalarda da çok farklı hizmet anlayışı ile tüm denizyolu taşımacılık faaliyetlerini kusursuz şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Tema ile Denizyolu Taşımacılığı Hizmetleri

 

Tema Lojistik olarak Uluslararası Deniz Taşımacılığı konusunda tecrübe sahibi olan firmamız, sektörün tüm inceliklerini bilmekte ve dış ticaret aşanında ticaret yapan birçok farklı firma için sayısız faydaları da beraberinde getirmektedir. Firmamız konsolidasyon, dağıtım ve depolama, karşı yükleme ile ilgili olarak da gerekli desteği sağlamaktadır. Genel olarak müşteri parsiyel ithalat ve ihracat taşımalarında da sahip olduğumuz küresel ağ ile farkımızı ortaya koymaktayız. Bu tarz denizyolu taşımacılığı hizmetlerinde Tema Lolistik olarak, müşterilerimizin talep etmiş olduğu varış noktalarına ilgili olan yük ve malları güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız.

Detaylı bilgi almak için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Blog - Deniz Taşımacılığında Lojistik Firmaları - Navlun

 

Tema ile Güvenli Denizyolu Taşımacılığı

 

Güvenli denizyolu taşımacılık hizmetleri; firmamız tarafından profesyonel lojistik çözümleri ile farklı denizyolu taşımacılık hizmetlerini müşterilerimiz ile buluşturmaktadır. Dökme yüklerde ve genel kargo yüklerinde deniz taşımacılığı hizmetlerinde; gemi kiralama, brokering ve liman hizmetleri çok kaliteli bir şekilde müşterilere sunulmaktadır. Bununla birlikte bitmiş olan araç ithalatı ve ihracatı işlemlerinde deniz aşırı taşıma işlemlerinde pccve ro-ro kiralama hizmetlerinde de son derece başarılı ve kaliteli işler ortaya çıkarmaktadır.

 

Denizyolu Taşımacılığı – Dünyanın her yerine Lojistik hizmetler

Sabit sıcaklığa gereksinim duyulduğu zaman bu yüklerin de belirtilen kriterlere uygun bir şekilde taşınması sağlanmaktadır. Dünya ticaretinde çok büyük bir yere sahip olan denizyolu lojistik hizmetleri konusunda firmamızın temel amacı ülkemizin ve dünya'nın önde gelen firmalarından biri olmaktır.

 

Tema ile Kaliteli Denizyolu Taşımacılık Hizmetleri

 Konteyner taşımacılığı konusunda dünyada söz sahibi olan armatörler ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde geniş bir acente ağı ile denizyolu taşımacılığında harika çözümler sunuyoruz. Yapmış olduğumuz anlaşmalar kapsamında dünyanın her yerine denizyolu taşımacılığı ile istediğiniz lokasyona teslim, gümrükleme ya da dağıtım servisi faaliyetlerinde de bulunmaktayız.

 

Deniz Yolu Taşımacılığı - Nisa Logistics

Dünyanın en önde gelen limanları arasında oluşan denizyolu taşımacılığı faaliyetlerinde profesyonel kadromuz ile konteyner bazında LCL ve FCL transfer işlemlerini, çok farklı olanaklarla planlamaktayız ve en ideal olan çözümleri Tema Taşımacılık olarak siz müşterilerimize sunmaktayız.