Tema ile Karayolu Taşımacılığı

Tema ile Uluslararası Karayolu Taşımacılık Hizmetleri

Günümüzde lojistik faaliyetlerinin büyük bir kısmının gerçekleştirildiği karayolu taşımacılığında, Tema Taşımacıılık olarak uluslararası arenada kaliteli ve gelişmiş bir hizmet imkanı sunuyoruz. Bu bağlamda alternatif taşıma seçenekleri ile gerçekleştirdiğimiz operasyonel hizmetlerimiz ile farklı yüklere, farklı rotalara ve farklı ülkelere bağlı kalarak size ve projenize özel çözümler üretiyoruz. Hizmetlerimizden uluslararası karayolu taşımacılığı ile birbirinden farklı ülkelere komple ve parsiyel taşımacılık hizmetleri gerçekleştiriyoruz.

 

Uluslararası Karayolu Taşımacılık Hizmetleri

 

Sunmuş olduğumuz operasyonel hizmetlerde birbirinden farklı birçok çözüm sunmaktayız. Birbirinden çok farklı olan taşımacılık hizmetlerimiz ile komple taşımacılık, ısı kontrollü taşımacılık, parsiyel taşımacılık, transit yüklemeler, tehlikeli madde taşımacılığı ve multimodal taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Birçok müşteri yük takibi konusunda çok hassas davranmakta ve bozulabilir ürün konusunda sürekli bilgi almak istemektedir.

 

Bu konuda içinde GPS sistemi bulunan araçlarımız ile taşıma süreçlerimizde müşterilerimize anlık olarak takip ve bilgi verebiliyoruz. Bu konuda soğuk zincir taşımacılığında da donmuş gıdaları ya da farmasötik ürünleri, frigorifik özelliği olan araçlarımızla çok özenli ve ısı kontrolü altında tutarak, güvenli ve hızlı bir biçimde varış noktasına ulaştırıyoruz.

 

Karayolu Taşımacılığında Güvenli Ulaşım; Tema Taşımacılık Farkını Yaşayıın.

Genel anlamda global karayolu taşımacılığı hizmetlerinde taşınacak olan yükün kriterlerine bağlı olarak, yükleme planlaması yapılır ve varış rotasında hasarsız ve kusursuz bir halde ulaşımı sağlanır. Bu konuda yurtdışı ve AB prosedürlerine uygun olacak şekilde evraklar sağlanır ve gerekli olan kontroller yapıldıktan sonra taşıma süreçlerinde geçilir.

 

Tema Lojistik olarak uzman ve deneyimli lojistik personelimiz ile en doğru ve en uygun taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Özellikle ülkemiz ticaretinde en yoğun şekilde kullanılan karayolu taşımacılığı, maliyetli ve hacimli yüklerin, çok hızlı ve güvenli bir şekilde sevki için tercih edilmektedir. Başka taşımacılık türleri ile kıyaslandığı zaman denizyolu ve demiryoluna kıyasla transit süresi çok daha kısa fakat maliyeti de daha yüksektir.

 

Ülkemiz yurtdışı ticaretinde gerçekleştirilen ihracat yüklemeleri karayolu taşımacılığı şeklinde yapıldığı zaman hem daha güvenilir hem de daha hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

 

Tema Lojistik olarak Türkiye-Avrupa hattında faaliyet gösteren ihracatçı ve ithalatçılarımızın yüklerini kara yolu ile hem komple hem de parsiyel olarak taşıyoruz. Müşterilerimizin sürekli değişen piyasa koşullarına uyum sağlaması adına kara yolu taşımacılığının hız avantajını en efektif şekilde kullanıyoruz.

 

temaport-yenislider

 

Tema ile Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri

Tema Taşımacılık olarak tüm Avrupa’ya ve hizmet alanımızda yer alan tüm ülkelere olan parsiyel yüklerinize özel çözümler sunuyor, transit süre avantajının yanına bir de maliyet avantajını ekliyoruz. Türkiye ve Avrupa’da sahip olduğumuz güçlü altyapı sayesinde parsiyel yüklerinizi etkin bir şekilde dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz. Tema Taşımacılık olarak Macaristan, Almanya, Fransa Belçika, Slovakya, Çek Cumhuriyeti Gürcistan, İran, Irak gibi birçok ülkeye üstün kaliteli hizmet anlayışımız ile taşımacılık faaliyetleri yürütüyoruz.

Parsiyel çıkışlarımız en az haftalık 1 çıkış olarak yapmaktayız. Geniş öz mal filomuz ile birklikte  komple parsiyel taşımacılık hizmetleri yapıyoruz. Detaylı bilgi almak için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Tema ile Komple Taşımacılık Hizmetleri

Tema Taşımacılık olarak taşınacak tüm ürünlerinizi istediğiniz zamanda yüklüyor ve lojistik planlamasını gerçekleştiriyoruz, en uygun rotayı sizin için seçerek doğrudan ve hızlı bir şekilde varış rotası ile buluşturuyoruz. Lojistik operasyonunuzu tek bir araç ile tamamlıyor ve bu sırada hiçbir dışsal etkiye maruz kalmayan yüklerinizi güvenli bir biçimde varış rotasına teslim ediyoruz.

Belirli bir düzen içerisinde ve süreklilikle yürütülen komple taşımalarda verimlilik oldukça artıyor. Bu nedenle müşterilerimizin iş süreçlerine ortak oluyor, düzenli ve uygun maliyetli hizmet almalarını sağlıyoruz.

Ekspress Taşımacılık

Kara yolu taşımalarında transit süreleri azaltmanın en etkili yollarından olan ekspres taşımacılık hizmetlerini, yüke özel çözümlerimizle müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 

 

Tema ile Ultra Express Teslimat Opsiyonu

Tema UltraEkspress teslimat seçeneğimizle çift şoförle gerçekleştirdiğimiz ekspres taşımaları bir adım daha ileriye taşıyoruz. Müşterilerimizin talep etmesi halinde transit süreyi en aza indirmek adına şoför sayısını 3’e çıkarıyoruz. Böylece aracın rota boyunca durmadan yoluna devam etmesini sağlayarak hız konusunda büyük bir avantaj sunuyoruz.